czwartek, 17 kwietnia 2014

79. Wielkanocny tydzień zdobień - dzień 5

Witajcie kochane ♡

Dzisiaj na moich paznokciach rządzi słodkie ombre. Słodkie,  dlatego że w odcieniach różu ( bo chyba fiolet pochodzi od różu ? :)). A co to jest ombre, to wydaje mi się, ze każdy wie. Zrobilam je  metoda stempelkowa przy uzyciu gabeczki, czyli tradycyjna metoda.

Oczywiście moje zdobienie ma element wielkanocny, żeby pasowalo do tematyki. A przy okazji symbol ten dodaje jeszcze więcej uroku i słodyczy mani. O czym mowa? O króliczku. Bardziej słodkiego elementu ze świąt wielkanocnych, który jednocześnie pasowałby do różu, chyba nie ma. Przynajmniej mi nic innego nie przychodzi do głowy.  Aby było bardziej na bogato, mój króliczek jest nie białym lecz srebrny. Jednak mimo to, moim zdaniem wciąż prezentuje sie okazale.

Niestety jak to u mnie, coś zazwyczaj przy zdobieniu nie chce mi wyjść.  Tak było również tym razem. Wąsy króliczka nie chciały mi dobrze wyjść. Poprawialam je dwa razy i mimo to, nie były odpowiednie. Jednak machnelam na to ręką i zostawiłam takie jakie są.  Mam nadzieje, ze mi to wybaczycie.

Co było mi potrzebne do wykonania zdobienia?:
- Wibo, Express Growth nr 433

- Rimmel, 60 second nr 622

- Lovely, Snow Dust nr 3

- Wibo, Art liner czarny

Jak podoba wam sie króliczek i cale zdobienie? Lubicie nosic ombre na paznokciach?
Perfectionistic girl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz