środa, 16 kwietnia 2014

78. Wielkanocny tydzień zdobień - dzień 4

Witajcie kochane ♥

Dzisiaj przygotowałam dla was zdobienie bardziej wiosenne, ale wciąż z akcentem świątecznym. O jakim symbolu mowa? O baziach. Ostatnio, ku mojemu przerażeniu, coraz częściej kupowane jest wszystko sztuczne. Począwszy od kwiatów aż po bazie. Kwiaty prawdziwe są moim zdaniem o wiele lepsze. I poprawiają humor. Wiec po co zamieniać to na szpetny plastikowy badyl?

Ale nie o sztucznych kwiatach teraz. Dziś zdobienie z kwiatkami, które dla mnie symbolizuja wiosne (której jak na złość za oknem nie widać, ktoś mi powie gdzie sie podziała? U mnie dominuje deszcz i szarosc, brrr  ja chce słońce ! ). A na serdecznym paznokciu bazie, czyli kotki, ktore nieodzownie wiążą sie z Wielkanoca.

Swoja droga, coś nie za bardzo podoba mi sie ten lakier z Wibo z kolekcji gel like. Od początku jakoś za nim nie przepadalam, ale ostatnio zauważyłam, że czasem na paznokciu pomalowanym tym lakierem znajduje małe wypukłe kulki, grudki? Powiedzcie mi dziewczyny czy ja coś robie źle podczas malowania, czy ten typ tak ma? Jestem tego bardzo ciekawa, bo lakier z tym czymś  nie prezentuje sie zbyt ładnie.

Czego użyłam?
- Wibo, Express growth nr 355

- Wibo, Express growth nr 433

- Wibo, Gel like nr 8 mint sorbet

- Lovely, Snow Dust nr 3

- Golden Rose, Rich Color nr 24

- Wibo, Trend Edition, folk fashion nr 2

- Rimmel, 60 second, 622 oh boy you're so fine !

- Wibo, Art liner, czarny


Jak jest u was z tym  lakierem? Co myślicie o zdobieniu? Jakie kwiaty wolicie? Sztuczne czy żywe?
Perfectionistic girl

4 komentarze: