poniedziałek, 21 lipca 2014

89. Start kuracji z rzęsami! Balsam do ust jako odżywka do rzęs ?!

Hej dziewczyny ♡

Która z nas nie chciałaby mieć pięknych długich, gęstych i mocnych rzęs ? Wydaje mi sie, że wszystkie chcemy, aby nasze rzesy były ładnie podkreślone i przyciągały wzrok innych (i mężczyzn i kobiet, które by ich nam zazdrościly ;) ). W celu podkreślenia naszych oczu używamy maskary. I słusznie ona moze nam pomóc podrasowac nasze rzęsy. Ale najpierw trzeba mieć podstawę, którą potem możemy upiększyć. Dlatego też trzeba zadbać o pielęgnację naszych rzęs i je wzmocnić. Ja również postanowiłam,  że chcę zadbać o swoje rzęsy.  Od dziś rozpoczynam kuracje rzęs! Czy wy też chcecie mieć piękne rzęsy?  Przyłączcie sie do tej akcji razem ze mna! A ja zdradzę wam jaki jest mój patent na kuracje.

Mimo tego, że nigdy nie narzekałam jakoś specjalnie na moje rzęsy,  bo są raczej długie i średnio gęste,  to jednak czegoś im brakuje. Są oporne na podkręcanie,  są proste, to fakt, jednak nie w tym rzecz. Zaniepokoilam sie, gdy podczas demakijażu oczu, na płatkach znajdowałam rzęsy.  I to nie był jednorazowy incydent. Dlatego też postanowiłam rozpocząć kuracje rzęs.

Cele kuracji:
- zdrowsze,silniejsze rzęsy
- brak wypadajacych rzęs podczas demakijażu
- więcej rzęs
- wiecej objętości
- dłuższe też mogłyby być,  ale przeżyje z taka długością,  która jest teraz ;)

Założenia kuracji:
- preparat na wzmocnienie rzęs nakładany szczoteczką na noc
- delikatny demakijaż oczu (nie pocieranie podczas demakijażu)

Pewnie zastanawiacie sie o jakim preparacie mowa, już spieszę z odpowiedzią.  Ostatnio czytając o kosmetykach na wzmocnienie rzęs,  spotkałam sie z ciekawym patentem, o którym pewnie część słyszała.  Mowa tu o stosowaniu ..... balsamu rumiankowego z Alterry do ust jako odżywki do rzęs.  Tak,  tak, dobrze przeczytalyscie. Jestem bardzo ciekawa tego produktu i chętnie sprawdzę czy on naprawdę działa.  O efektach bądź ich braku oczywiście Was poinformuje. Pierwsze rezultaty oczekuje ujrzeć za ok 2-3 tyg, wtedy też na pewno pojawi sie wpis o tym.

Uzywalyscie pomadke z Alterry? Stosowałyscie ten balsam w jakim zastosowaniu? Jakie produkty do odzywienia rzęs uzywalyscie?

Perfectionistic girl

2 komentarze: